Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bychawa: Młodociani bandyci pobili pod restauracją 9 osób

Utworzony przez A/H1N1, 4 listopada 2010 r. o 12:30 Powrót do artykułu
pytam sie po raz kolejny kto i z jakiej dzielnicy lbn chce sie wstawiac za frajerów? nie oczekuje tutaj nr domu imion nazwisk tylko z kad i kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy osofiaki chrzonifiaki frajerzy jeden z drugim, kim sie chcecie zastawiac ku***, jest na was papier ze zwieracze wam nie tzrymaja, walice z dupy i kto pójdzie z lbn czy lubartowa, warszawy i chujwie jeszce z kad wam przyjdzie do głowy, zastawiajcie sie dalej ludzmi których nie znacie i nie bedziecie znaci i nie macie pojecia jakie u nich panuja zasady człowieka,a nie frajera który jest automatycznie goniony z osiedla, który pod cela jest ruchany w ta swoja rozje***a d***! nie wiecie co czynicie prujac sie taki napinajac co to nie wy grzybiarze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin Pany" "z lublinem nikt nie wygral" a od kiedy to lublin taki zgrany jest ze wszyscy ida za soba haha ci co to pisza pewnie mieszkaja 2km od lublina ale pisa lublin pany bo miejski do nich dojezdza ;d pozdrawiam "miastowych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAH niezle naprawde niezle dostaniemy od krzczonowa xD tylko ze tak naprawde za kazdym razem i teraz nie zartuje..gdy ktoregos lapiemy normalnie sra w gacie nie wiem czy to jest zwiazane ze strachem czy poprosty wszycy maja tam taki dodatek a co do starej wsi rowniez zapraszamy wreszcie sie roztrzygnie to co od dawna wisi w powietrzu i tym razem nie pod knajpe central park lub park na dole bez kamer i policji ...kazdy wyzywa Bychawe od wsi i innych ale musicie wiedziec jedno ..."MY WBIJAMY W TO h** "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tyle, po co ryjesz jedna z druga ryjem dostaniesz w pysk i odrazu cisniesz na psy ...dlatego nie jedna dobra morda odsiaduje swoj wyrok ,racja nie jeden z nas ma zawiasy ale chlopaczyno to nie swiadczy o tym ze jestem parówa tylko o tym ze swoje przezylem i ze w tym casie jak ty biles swinie z tata ja sie dobrze bawilem ze swoimi ludzmi wiec nie wyzywaj kogos kto ma zawiasy od parów bo w tym momencie obrazasz bardzo duzo osób i nie tylko z Bychawy a osowie radze zmienic szkole jak tak dalej pojdzie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD tej pory kazdy z osowy krzczonowa czy h** wie z kad bedzie dostawal w hape na ulicy a jesli myslicie ze jak starszyzna sie powali na puche bedziecie mieli spokuj to jestescie w bledzie , rosna mlodzi i tak samo oni jak i my beda bronic honoru naszej wichury po to zeby taka szmata jak ty nie mogla sie panoszyc zbytnio wiec mordy w kubel i zakonczcie te smieszne komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac was krzczonowiaki i ta je***a osowe ku*** wjazd macie za to ze pier***icie ze ktos za wami stanie , wielkie brawa dla bychawy nie dajcie soba pomiatac tym lochom RKS MOTOR!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale PRZYPAŁ w ch*** siejecie ludzie ;/ ... i naprawde watpie zeby dobrzy ludzie z lbn poszli za frajerami z osowy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwicie sie ze macie zawiasy,,,, bijac bezbronne dziewczyny, wynnawet nie macie honoru, podnoszac reke na dziewczyne jestescie jak zwierzeta az mi wztyd ze mieszkam z tej bychawie i nie dziwie sie ze was nikt nie lubi i tepi jak insekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo jak się osowiaki noszą ... najpierw w dziesięciu zbiją jednego chłopaczyne z Bychawy i panoszą się co to nie oni , a potem jak cała ich ta wies dostanie w papę od dwóch osób to ida i walą z dupy hahahah xd ponadto szukają pomocy w pobliskich wsiach. Nie no Osowa,strach sie bac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ci ku*** nie pasuje bychawianko to wypier***aj do osowy! na ch*** sie udzielasz jak nic nie wiesz? hahah insekty to masz pomiedzy zebami chyba;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BychawiankA haha xD napisał:
jak ci ku*** nie pasuje bychawianko to wypier***aj do osowy! na ch*** sie udzielasz jak nic nie wiesz? hahah insekty to masz pomiedzy zebami chyba;D
chyba wiem wiecej od was skoro widzialam z wlasnego okna jak biliscie dziewczyny wiec mi nie mowcie ze nic nie wiem. szkoda ze tylko 2 zlapali mam nadzieje ze wsadza wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha jaka dewotka i dalej pier***isz kocoboły jedynie z jednym masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety TAKA jest rzeczywistosc ... jesli ktos probuje wymierzyc sprawiedliwosc na wlasna reke to zostaje wsadzony za kraty i nikt nie zastanowi sie jaki byl powod calej sytuacji bo po co skoro napewno ''bandyci'' nie mieli powodow do takiego zachowania tylko z nudow tak REAGUJA.. zenada ... wedlug mnie jesli ktos najpierw z kims zaczyna powinien sie 10 razy zastanowic czy warto i jakie moga byc tego konsekwencje ,a nie zachowywac sie jak dzieci ,ktore zostaly ukarane za to ,ze byly niegrzeczne i donosic.. smieszne poprostu smieszzzzzne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
A Ty włściwie kim Ty jesteś nie wieśniakiem chłopku ch*** wie z kąt, pewnie nie dawno wypasał krowy i uprawiał buraki ale czasy się zmieniają rodzice sprzedali ziemie i przeprowadzili się do miasta i teraz on jest miastowy szkoda słów jest na takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisze się ''z kąt '' tylko skąd haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Jakie to są cwaniaki i mocarze ? po prostu deb***e bez wychowania z rozbitych rodzin gdzie całość wychowania skupia się na psach a nie na dziecku, później rośnie coś o twarzy pedała obrośnięte w tłuszcz nafaszerowane tanim winem i narkotykami wychowywane przez babkę ! Wzorcem do naśladowania byli przecież "rodzice" a jacy to każdy wie jeżeli jest w temacie i cofnie się kilkanaście lat do tyłu. Są to ludzie bez szans na dalsze życie w społeczeństwie i przeważnie skazani na spędzenie reszty życia w parku na ławce a w późniejszym wieku pod ławką w delirce. Najgorsze jest to że sąd takich ludzi wypuszcza na wolność a do pudła wsadza rowerzystę który ma na utrzymaniu rodzinę, pracuje a zdarzyło mu się kilka razy rowerem jechać po pijaku.
JEŹDZISZ ROWEREM? ;D HHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest Bychawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja. nie obchodzi mnie co za co etc. ale zeby dziewczyny wylapaly? i tak bychawa chciala odbic osowiakom i tym innym wiesniakom a i swoim ladnie wyjebala. brechta. wiem dokladnie ze ten co stracil przytomnosc to bychawiak a do tego brat jednej z waszych dziewczyn. toscie sie chlopaki popisaali. bic wam sie zachcialo bylo nawzajem w mordy sie walic. nie wiem jakimi prawami bychawa sie rzadzi ale jak u nas ziomek dupce wywali jest spalony na osiedlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...